Verslag commissie GEZ 10-04-2019

Woensdag 10 april vond de commissievergadering Grondgebied en Economische Zaken plaats.

De commissievergadering stond nagenoeg geheel in het teken van duurzaamheid. De commissie is bijgepraat over de stand van zaken van het Duurzaamheidsprogramma 2014-2018 en het vervolg daarvan.

Op vele fronten is duurzaamheid in Kerkrade opgepakt maar we zijn er nog lang niet. CDA Kerkrade vindt het duurzaamheidsprogramma een belangrijke pijler onder alle activiteiten die de gemeente zelf ontwikkelt of die binnen de gemeente worden ontwikkeld. Hiermee kunnen we een bijdrage leveren aan de toekomstbestendigheid van Kerkrade zodat de generaties na ons hier ook profijt van hebben. Omdat CDA Kerkrade graag op de hoogte willen blijven van alle ontwikkelingen, successen en tegenslagen, hebben we gevraagd dit onderwerp regelmatig in de commissie terug te laten komen. De wethouder heeft toegezegd hierover o.a. met het CDA in overleg te gaan om aan dit verzoek tegemoet te komen.

De motie van Ons Kerkrade om op korte termijn een lobby te starten een ‘Campus Energietransitie’ binnen de Kerkraadsegemeentegrenzen te vestigen, hebben wij als CDA gesteund en isdoor de commissie overgenomen.

Geschreven door:

Niklas Wiertz en Roger Hoofs

Deel dit artikel:

Verder lezen

Raadsvergadering 26 juni 2019
Raadsvergadering 26 juni 2019
30-06-2019 - Op woensdag 26 juni 2019 vergaderde onze gemeenteraad over belangrijke onderwerpen die spelen binnen onze stad. Het was tevens de… Lees verder
Verslag Commissie Burgers en Samenleving 18 juni 2019
Verslag Commissie Burgers en Samenleving 18 juni 2019
19-06-2019 - Afgelopen dinsdag vond de laatste commissievergadering Burgers en Samenleving voor het zomerreces plaats.   Tijdens deze vergadering werd er gesproken… Lees verder
Verslag Commissie AZM 13 juni 2019
Verslag Commissie AZM 13 juni 2019
14-06-2019 - Belangrijkste wapenfeit wellicht , onze voor het eerst officieel in de raadzaal aanwezige nieuwe (CDA) burgemeester Petra Dassen. Niet als… Lees verder